Kahve Falında Yengeç

Kahve falında yengeç görmek, duygusal olarak fazla alıngan, hisli ve sezgilerin kuvvetli olacağı bir zaman da bulunacağınızı sembol eder. Bazı durumları olmadan tahmin etme özelliğine sahip olduğunuz dönemi belirtir. Aynı şekilde kişiler içinde geçerlidir. Karşınızdaki kişinin size karşı samimi olup olmadığını farkında olmasanız bile hissedebileceğiniz bir dönemde olmayı gösterir.

Kahve falında yengeç şekli, bir eşyanın yanında veya bir evin içinde çıkması, hakkında öğrenilmek istenen kişinin masa başı bir iş yaptığına bulunduğu yerin yöneticisi gibi bir konumda olduğuna yorumlanır. Zengin, varlıklı ve güçlü bir kişiyi belirtir. Evin içinde yengeç figürünün olması, misafir olarak gelecek bir kişinin fazla ketum davranarak sizin biraz canınızı sıkacağını gösterir. Karşınızdaki kişinin kurnaz olduğuna ve kendi çıkarı için plan yaptığını da ifade eder.

Kahve falının tabağında yengeç şeklinin çıkması, uzaklardan gelecek duygusal ama zeki bir kişinin varlığını gösterir. Bu kişinin sizden maddi veya manevi olarak taleplerinin olacağını ve bunları almak için sizi zorlayacağını da ifade eder.

Previous
Next Post »