Kahve Falında Tavuk

Kahve falında tavuk görmek, sevindirici olayların olacağının müjdesini verir. İş başvurusu gibi çalışma hayatı ile ilgili konularda olumlu güzel gelişmeler olacağını sembol eder. Yakınlarınızdan, ailenizden mutlu iletiler alınacağını ifade eder. Öğrenilmek istenen bir durum ile ilgili konularda ise, zamana dayalı yavaş ilerleyecek bir oluşumun başlangıcını bildirerek, sonunun iyi olacağını simgeler.

Kahve falında tavuk figürü, açık renk bir ortamda çıkması, gelir getirecek bir işi gösterir. Renk koyu çıkmışsa ve etrafında da aynı kara şekiller mevcut ise, kazancınızda başkalarının da ortak olmak isteyeceklerine veya sizden para talebinde bulunmak isteyen kişileri ya da ortamları ifade eder.

Falda tavuk şekli çıkması, bekar kişiler için evliliği yuva kurmayı simgelediği gibi evliler için, bebek müjdesini de verir. Aile fertlerinin sayısındaki artışı belirtir. Tavuk şeklinin yanında yavrularından civciv çıkması daha küçük şekillerin belirmesi, iki şekilde tasvir edilir. Evlilik ve birden fazla evlat sahibi olmaya veya bir işin başından olacağınıza yanınızda çok yardımcı çalıştırılacağını simgeler.

Kahve falında tavuk sembolü görmek, hakkında bir şey bilinmeyen bir kişi için sorulduğunda; bu insanın erkek veya kadın olarak tasvirinde, çok çalışkan bir yapıda olduğuna, üretken, elinden her işin gelebilecek yetenekte ve kendi halinde birey olduğunu belirtir.
Previous
Next Post »