Kahve Falında Kedi

Kahve falında kedi görmek, sinsi zeki kendini sevimli gösteren ve çıkarını düşünen bir kişiyi sembol eder. Karakter olarak kolaylıkla ikna olmayacak bir erkeği veya kadını işaret eder. Etki altına almak istenildiğinde ya da dediğinizi yaptırmak söz konusu olduğu zaman karşınızda taviz vermeyen özgürlüğüne düşkün bir kişiliği bulursunuz.

Kahve falında kedi figürü, eğer rengi siyah ise gizemli tehlikeli birinin etrafınızda gezindiğini gösterir. Bunun için de arkadaş ve tanıdıklarınızı iyi inceleyip analiz etmeniz gerektiğini vurgular. Kedi figürünü falda bir insanın ayakları dibinde çıkmış olması, o kişinin kurnaz hileci biri olduğunu gösterir. Sakınılması gereken bir karakterde olup düşmanlığını kazanmamayı gösterir. Evin içinde kedi şeklini görmek, yakın zamanda sizi kıskanan hakkınızda dedikodu yapan birinin ziyaretinize geleceğini temsil eder.

Falda bir çok kedi resminin çıkması, çevrenizde çok sayıda düşmanınızın olduğunu belirtir. Burada dikkat etmeniz gereken her sırrınızı başkalarına söylememenizdir. Bir alacak konusu için baktırılıyor ise kısa zamanda elinize geçecek parayı da işaret eder.

Previous
Next Post »