Kahve Falında Güneş

Kahve falında güneş görmek, sıkıntıların sona ereceğine ve aydınlığa çıkmayı sembol eder. Yapmak istenilen işlerin, düzeltilmesi gereken durumların istenildiği şekilde çözüme ulaşacağını belirtir. Bir olay ile ilgili durumun ne olduğu hakkında sorulan soruya olumlu iyi bir cevap vermeyi sağlayan işarettir.

Kahve falında güneş figürü çıkması, para beklentisi için sorulan suallere olumlu cevaplar verir. Bir iş başvurusunun sonucunu merak edip öğrenmek için yöneltilen suale, yanıt ise iyi müspet yönde olur. Dertlerin son bulmasına, küs olunan kişiler ile aranızın düzelmesine de işaret eder. Hakkında hiç bir şey bilinmeyen bir kişiyi merak edip sorulan soru için iyi yönde cevap verecek olan bir işarettir.

Kahve fincanında batan güneş resmi görmek, umutların olmamasına, istenilen bir ilişkinin ümit edildiği şekilde ilerlemeyeceğine, maddiyat için sorulan suallerde ise bir müddet daha para sıkıntısının çekileceğine ifade eder. Kaçırılan fırsatları da temsil eder. Vaktinde değerlendirilemeyen iş imkanlarını veya eldeki nakittin harcanarak azalmasına ve bununla ilgili pasif davranarak sonucunun olumsuz şekilde olacak şartları da gösterir.

Kahve falının fincan tabağında güneş resminin çıkması, çok istenilen bir durumun zamanının dolmadığına biraz daha beklemek gerekliliğini ifade eder.

Previous
Next Post »