Kahve Falında Bisiklet

Kahve falında bisiklet görmek, ulaşılmak istenen sonuca sabır göstererek yavaş bir şekilde ilerleyerek varılacağını sembol eder. Zamanında yapılması gereken işleri ve erken müdahalede bulunulmasını ön gören oluşumlar ile karşılaşılacağını da belirtir. Maddi konularda sınırları ve gücü aşan taleplerde bulunulmamasını önemli şekilde ifade eder.

Kahve fincanında bisiklet resmi çıkması ve bu resimde insan figürü de var ise, kendi imkanlarını gücünü aşan bir uğraş için çaba göstermeye çalışan kişiyi simgeler. Merak edilen bir kişinin mal varlığı veya maddi kazancı ise, size nasıl yansıtıldığından ziyade öğrenilmek istenen kişinin durumunun maddiyat açısından çok iyi olmadığını da temsil eder.

Kahve falında tabağında bisiklet şeklini görmek, zamanın çok olacağı bir iş hazırlığına yorumlanır. Bir kişiden haber gibi mesaj bekleniliyorsa bunun geç bir vakitte beklenilmesi gereken zaman dilimini gösterir. Beklentiniz olan bir şey için eşya alımı veya birinden isteyip talep edilmiş mal, para gibi şeyler için umulandan daha az miktarlarda elinize geçeceğine ya da eşya alımı için beklenilmesi gerektiğini vurgular.

Bir kişi karakterini öğrenmek için sorulan suallerde, hakkında öğrenilmek istenen kişinin maddi durumunda sıkıntı çektiğine, ayrıca tembel bir yapı sergilediğini temsil eder.

Previous
Next Post »