Kahve Falında Ayı

Kahve falında ayı görmek, hareketleri kaba, kibarlıktan anlamayan yardım yapılmak istendiği zaman kabul etmeyen bir kişiyi sembol eder. Hatalı davranışlarda bulunan toplum içerisinde yadırganan hareketleri bilerek veya farkında olmayarak yapan inat yapıdaki insana da yorumlanır. Hakkında hiç bir şey bilinmeyen bir kişi hakkında öğrenilmek istenen soruda, bu şekil kahve fincanın tabanında çıkıyorsa karakterini de belirten özelliklerden birini verir.

Kahve falında ayı figürü, fincanın kenar kısımlarında çıkıyorsa, çevrenizde kendini her konuda haklı gören ve yalan da söylese fikirlerinden vazgeçmeyen karşısındaki kişiyi düşünmeyen bireyi ifade eder.

Kahve falı tabağında ayı şekli çıkması, uzaktan kendini göstermeyen düşmanı simgeler. Şekil koyu renk ise, yakın zamanda size olan kinini nefretini göstereceğini belirtir. Başkalarının kışkırtmalarına çabuk kapılan erkek veya kadını bildirir. Açık renklerde ayı şeklinin çıkması, saf ama sözünde durmayan ve bundan dolayı zararı olabilen dengesiz kişilikte olan insanı temsil eder.
Previous
Next Post »