Kahve Falında Şemsiye

Kahve Falında Şemsiye
Kahve falında şemsiye görmek, dikkatli bir şekil de işini yapan, her türlü riske karşı temkinli olup önlemini alan kişiyi sembol eder. Eğer bir kişi hakkında bilgi almak için fala soru sorulmuş ise, bu şekil o kişinin toplumda itibarlı bir konumda olduğunu gösterir. Aynı zaman da, herkesten sakladığı sırlarının olduğuna, mal varlığına sahip birisine ve kendini daha az maddiyat ile çevresine tanıtan ketum kişilikte biri olduğunu belirtir.

Kahve falında açık şemsiye figürü, kendiniz için sorulan soruya olumlu yanıt verir. Sıkıntılı bir durum hakkında öğrenilmek istenen şeyin, çok iyi olacağına ve mutluluğun sizinle birlikte olduğuna, para bakımında bereketli günleri de simgeler. 

Falda kapalı şemsiye, aşk hayatınız veya evlilik için sorulan soruya olumlu cevap vermez. Bir iş başvurusu ya da maddi konular ile ilgili öğrenilmek istenilen mevzu için olumsuzluğu ve zamanın daha gelmediğini belirtir. Eğitim veya okul için öğrenilmek istenilen durumlar için ise, maddi durumları aşan masraflı bir eğitimin olamayacağına veya başarının çok yüksek olduğu bölümlerde muvafakat olunamayacağını belirtir.
Previous
Next Post »