Kahve Falında S Harfi

Kahve Falında S Harfi
Kahve falında S harfi görmek, baş harfi veya isminin içinde bu harfi taşıyan bir kişi ile tanışmayı sembolize eder. Eğer tanıdığınız biri var ise ondan yakın zamanda bir haber alacağınızı veya görüşeceğinizi vurgular. Harf karanlık koyu kısımlarda (telvenin yoğun kısımlarında) çıkmış ise, sıkıntılı bir konuşma yapacağınıza, açık ve silik bir şekilde çıkmışsa mutlu geçecek iletişimi belirtir.

Fincanda S harfi iç kısımlarında çıkmışsa, hane veya iş yerinde çalışan ve adında, soyadında bu harflerden taşıyan biri ile toplantı yapacağınıza, sizden bir şey isteyeceğini belirtir. Tanımadığınız bir kişinin bu harfi taşıyan bir kişinin huyunu öğrenmek için sorulan sorunun cevabı ise, bir dediği bir dediğini tutmayan, yalan söyleme alışkanlığı olan erkeği veya kadını belirtir. 

Kahve falında S harfi, sizin bir yolculuğa çıkmanıza veya merak ettiğiniz kişinin seyahate çıkacağını da ifade eder. Bu uzun yol olup, sıkıntılı geçecek bir gidişi temsil eder.

Kahve fincanının tabağında S harfi, hayatınızda biri yok ise, bu harften isminde olan veya çalıştığı işte S harfi taşıyan bir kişi tanışmaya işaret eder.

Previous
Next Post »