Kahve Falında Palmiye

Kahve Falında Palmiye
Kahve falında palmiye görmek, bereketli güzel bir yaşantının olacağını sembol eder. Soru sorduğunuz kişinin maddi durumunun iyi olduğuna veya deniz aşırı bir yerde birlikte yaşamayı da simgeler. Merak ettiğiniz kişinin size çok güzel bir şekilde davranacağına, adeta ayaklarınızı terden kesileceğine ama kendinizi fazla kaptırmamanız gerekliliğini vurgular. Sevdiklerinizle güzel vakitler geçirileceğini ifade eder.

Kahve falında palmiye ağacı görmek, çalışmıyorsanız geliri iyi olacak bir işe girmeyi belirtir. Ayrıca, kazanımları biriktirme şansına da sahip olacağınız bolluk içinde iyi bir dönemi gösterir. Bekar iseniz hayatınızda biri var ise, ondan gelecek evlenme teklifine, evli iseniz bir yatırım yaparak yeni bir ev sahibi olmayı gösterir. 

Kahve falında fincanda palmiye şekli çıkması, rızkın uzaklarda olacağına ve bunun için bulunduğunuz yerden ayrılmaya mevsimi sıcak olan bir yerde yaşamaya ve çalışmayı sembol eder. Hakkında soru sorduğunuz kişinin bilinmeyen yatırımlarını da ifade eder. Kendini tam olarak maddi anlamda anlatmayan kişinin birikiminin sahip olduğu malı da gösterir.
Previous
Next Post »