Kahve Falında Mektup

Kahve Falında Mektup
Kahve falında mektup görmek, şeklin koyu renk çıkması halinde üzücü bir haberin geleceğine, açık renk ve aydınlık temiz şekilde çıkmış olması, alınacak haberin çok güzel olacağını sembol eder. Küs olduğunuz sevgilinizin, arkadaşınız veya eşinizden haber alacağınızı gösterir. Siyah renk ise, üzüntülü iletiyi bildirir.

Kahve falında fincanın dibinde mektup figürü, haneye gelecek ya da kısa zamanda sizi arayarak haber edilecek durumları bildirir. İş görüşmesi sonucunu bekleniyorsa, havadis alınacağını gösterir. 

Fincanın kenarlarında yanında insan figürü ile birlikte çıkmış mektup şekli, fizik yapısına uyan bir kişiden haber alınacağını simgeler.

Kahve falında fincanın tabağında mektup resmi, beklediğiniz önemli bir durumun neticesinin sonuçlanmadığına ve bunun için beklenilmesi gereken zamanı ifade eder. Falda çıkan mektup figürünün yanında harf var ise, isminde falda görülen harften olan bir kişinin sizinle konuşacağına, rakam var ise, zamana dayalı olarak bekleyişi bildirir. Mahkemelik durumunuz var ise, kısa zamanda neticeye ulaşmaya yorumlanır.
Previous
Next Post »