Kahve Falında Kertenkele

Kahve Falında Kertenkele
Kahve falında kertenkele görmek, sinsi ama korkak olan bir düşmanı sembol eder. Ortaya çıkmayan ama başkaları vasıtası ile, diğer insanları size karşı kışkırtmaya çalışan kötüleyen bir kadını temsil eder. Sıkıntılı ama korkulacak kadar kötü olmayan durumları ifade eder.

Kahve falında açık renkte bir kertenkele figürü, sizi çekemeyen bir kişinin artık gücünün yerinde olmadığına ve eskisi gibi size zarar veremeyeceğini gösterir.Çevresinde başka şekiller yok ise, tek başına olan çaresiz bir kimseyi de belirtir. Hakkında bir şey öğrenmek için sorduğunuz kişi için ise, kendini olduğundan farklı gösteren ama tek başına hiç bir şey yapamayan bir karakter olarak tasvir edilir.

Kahve falında fincanın tabağında kertenkele şekli, uzaklarda olan bir tanıdığınızdan sıkıntılı haber almayı işaret eder. zor durumda olan bir kişinin sizden yardım isteyeceğini de gösterir. Şeklin çevresinde koyu renklerde başka şekillerde çıkmış ise, sorunun büyüklüğünü ve başkaları tarafından meydana gelişini de belirtir.
Previous
Next Post »