Kahve Falında Kalp

Kahve Falında Kalp
Kahve falında kalp görmek, mutluluk yaşanılacağını, aşk hayatında sevinçlerin olacağını ve sizi seven birini sembol eder. Sevgilinizle veya eşiniz ile dargınlıkların sona ereceğini, hayatınızda biri yok ise kısa zamanda yeni bir aşk ilişkisine başlanılacağını ifade eder. Size karşı duygularını merak ettiğiniz kişinin hislerinin derin ve size aşık olduğunu gösterir.

Falda fincanın kenarında açık renkte kalp şeklinin çıkması, sevdiğiniz kişi ile aranıza girecek soğukluğu ve eskisi gibi sizi sevmeyeceğini de ifade eder. Yanında aynı şekilde şekiller çıkıyorsa, taliplerinizin olacağını gösterir. Koyu renkte çıkması, sizi çok seven bir kişiyi işaret eder. Kendinizi ona karşı kuşkulu davranmanıza gerek olmadığını sizi çok sevdiğini belirtir. Birlikteliğin iyi olacağını temsil eder. 

Kahve falında tabakta veya fincanın dış kenarında kalp çıkması, sevdiğiniz kişi ile aranıza girecek kişileri anlatır. Hakkınızda dedikodu yaparak aranızı açacaklarını haber verir. Hakkında bir şey bilmediğiniz bir kişi için baktırıyorsanız, size karşı duygularının değişken olabileceğini gösterir.
Previous
Next Post »