Kahve Falında Kadın

Kahve Falında Kadın
Kahve falında kadın görmek, bekarlar için hayatına girecek kişiyi sembol eder. Eğer hayatında biri var ise sevgilisini aldatmayı veya bir kadının aralarını açmaya çalışacağını gösterir. Evli kişiler için ise, eşin bir başka kişi ile görüşmesine de yorumlanır.

Falda uzun saçlı kadın şeklinin çıkması, kuşkulandığınız bir durum da o olayın kimden kaynakladığını belirtir. Farklı yorumlamalarda, sevgilinize veya hakkında merak ettiğini bir erkeğe yakınlarındaki etkili olan bir kadının varlığını belirtir.


Kahve fincanında kadın resmi, karanlık koyu çıkıyorsa, soru sorulan kişinin durumunun iyi olmadığını gösterir. Sıkıntısı olduğunu veya fala baktıran kişiye karşı iyi duygular beslemediğine ya da kırgın olduğunu belirtir. 

Kahve falının tabak kısmında saçları açık renk bir kadın silueti çıkması, birlikte olduğunuz kişi ile aranıza girecek olan kişiyi gösterir. Ayrıca bu insanın eş veya sevgiliniz olan kişinin eskiden beri tanıdığı biri olduğunu da ifade eder. 

Falda kadın resminin kızgın çıkması, yakın zamanda bir akraba, anne ya da kız kardeş ile tartışmalar yaşanılacağını, olmasını çok istediğiniz bir şeyin bu insanlardan biri yüzünden gerçekleşemeyeceğini gösterir.
Previous
Next Post »