Kahve Falında Aslan

Kahve Falında Aslan
Kahve falında aslan görmek, maddi ve manevi olarak güçlü olan birini sembolize eder. Bir kişi için karakteri hakkında soru sorulmuşsa falda, aslan figürü o kişinin gururlu ve kudretli biri olduğunu ifade eder. Bu kişiye karşı davranışlarda özellikle başkalarının yanında gururunu kıracak davranışları yapmamak gerektiğini vurgular.

Fincanın kenarlarında çıkan aslan şekli, hakkında hiçbir şey bilmediğiniz bir kişinin maddiyatını öğrenmek için sorulan soruda, bu kişinin zengin veya kendini ihtiyaçlarını karşılayabilen, kimseye muhtaç olmayan ekonomik olarak garantili ve güvenceli kişilik olduğunu belirtir. 

Kahve falında fincanın tabanında aslan figürü çıkması, yaşamınızda kimse yok ise yakın zamanda toplum içinde itibarlı, mevki sahibi bir erkek veya kadın ile tanışacağınıza ve sizi çok etkileyeceğine işaret eder. Hayatınızın en önemli bir konumunda gerek iş gerekse aşk ilişkilerinde çok etkili olacağını belirtir.

Kahve falında tabakta aslan kafası şekli çıkması, uzak yerde olan bir kişinin tanıdığınızın sizinle temasa geçeceğine yorumlanır. Duygusal beraberliğiniz var ise ya da eşiniz uzakta çalışıyorsa ondan haber almaya ve kısa zamanda karşılaşmaya görüşmeye işaret eder. Maddi anlamda sıkıntılı zamanlarda iseniz, elinize geçecek parayı da simgeler. İş başvurusu yapmış iseniz çalışmaya başlayacağınızı da simgeler.
Previous
Next Post »