Kahve Falında Adam

Kahve Falında Adam
Kahve falında adam görmek, fala baktıran kişi bekar bir bayan ise, evleneceği erkeği simgeler. Evli bayanlar için ise eşini sembol eder. Fala baktıran kişi erkek ise, adam şekli birlikte iş yaptığı kişiye veya arkadaşını simgeler. Evli erkek fala baktırdığında adam şeklinin çıkması, karısının akrabası olan bir erkeği belirtir.

Falda koyu renkler içinde adam figürünün çıkması, size sıkıntı verecek erkeği simgeler. Farklı yorumlamalarda, devlet dairelerinden çalışan kişiyi ifade eder. Devlet kapısından gelecek bir iletiye veya mahkemelik durumu gösterir. Adamın yanında etrafında karanlık şekiller koyu renkler çıkması, mahkemelik durumun veya devlet kapısındaki işin sıkıntılı olacağını vurgular.

Falda beyaz aydınlık içinde adam figürünün etrafı görünüyorsa, işinizin kolay bir şekilde olumlu olarak neticeye ulaşacağını temsil eder.

Kahve falında şapkalı bir adam figürü çıkmışsa, polis veya asker olma durumunu gösterir. Kuvvetli bir desteğin olacağını ifade eder. Kendinizin veya devlet kapısında olan işinizin iyi bir şekilde sonuca ulaşacağına yorumlanır.

Kahve falında fincanda veya tabakta gözlüklü adam resminin çıkması, dikkat edilmesi gereken durumları ifade eder. Hareketlerinizi ve sizi takip eden, hata yapmanızı bekleyen kişileri işaret eder. Dikkatli olunması gerektiğini belirtir.
Previous
Next Post »