Rüyada Tavuk Görmek

Rüyada tavuk görmek, elinden iş gelen becerikli kadını işaret eder. Çalışkan yardımcıya, işleri düzgün ve zamanında yapan kişiyi simgeler. Farklı tabirlerde ise, insanlarla arasına mesafe koyan, eğlenceyi sevmeyen içine kapanık kadını belirtir. 

Rüyada tavuk eti görmek, güzel para kazanımları ifade eder. Tasasız sıkıntısız çalışmayı temsil eder.

Rüyada çiğ tavuk görmek, yapacağı işin acemisi olan kişiyi ifade eder. Farklı yorumlamalarda ise, kimseyi kırmayan, incitmeyen fedakar kişiyi belirtir.

Rüyada siyah tavuk görmek, evliler için çocuk sahibi olmayı temsil eder. Yakın zamanda iş alanında sıkıntılı olan bir konuyu halletmeyi simgeler. Maddi konularda iyi haber almayı işaret eder.

Rüyada beyaz tavuk görmek, dileklerin gerçek olacağını simgeler. İyi bir dostu belirtir. Zarar edilmekte olan bir işten kara geçmeyi ifade eder.

Rüyada tavuk kesmek, dertlerin son bulacağına, ümit kesilen bir işten haber almayı simgeler. Çaresizlikten kurtulmayı işaret eder.

Rüyada tavuk yediğini görmek, neşeli günleri belirtir. Hastalıktan kurtulmaya, kişilerle aradaki kırgınlıkların son bulmasına yorumlanır.

Rüyada pişmiş tavuk görmek, acemi olunan bir işte ustalaşmaya, küçük çapta kazanç sağlayan bir işin büyümesini gösterir.

Rüyada tavuk yakalamak, kaçan fırsat için mücadele etmeye, sahip olunan malı korumaya, yardımcı olan kişilerle iyi geçinmeye yorumlanır. Kimsenin sahip olamayacağı bir maddiyatı çabanızla almayı ifade eder.

Rüyada civciv görmek, evliler için bebek sahibi olmayı simgeler.


Sonraki Konu - Rüyada Zengin Olmak
Previous
Next Post »