Kahve Falında Çiçek

Kahve Falında Çiçek
Kahve falında çiçek görmek, güzel gelişmelerin olacağının sembolüdür. Mutluluğu, sevinci gösterir. Beklenilen paranın gelişinin haberini verir. Falda görülen çiçek şekilleri, istediğiniz bir şeyin gerçekleşeceğinin haberini verir.

Kahve fincanın tabanında çıkmış olan çiçek resmi, bekarlar için evliliği, evliler için haneye gelecek bebeği müjdeler. Çiçeklerin çok miktarda çıkmış olması bir çok mutlu olayın yaşanacağını simgeler.


Kahve falında silik çiçek resmi çıkmışsa, beklenilen maddiyatın elinize geçmesinin zamanın olduğunu gösterir.

Kahve fincanın çiçek figürünün yanında rakam çıkmışsa, neyi öğrenmek istiyorsanız o rakam karşılığında zamanı belirterek olumlu cevap alırsınız.

Kahve falında fincanın tabağında çiçek resminin çıkmış olması, öğrenmek istediğiniz konu ile ilgili çaba harcamanız gerektiğine mücadele edilmesi gerekliliğini ifade eder. Olacak işin, gelecek paranın veya duygusal ilişki için sorulan sorunun cevabı, sonucun olumlu olacağı ama mücadele emek sarf edilmesi gerektiğini vurgular. 

Falda tabaktaki çiçek figürleri, emeği simgeler.

Kahve falında çiçek demeti görmek, birden fazla elinize geçecek para miktarını temsil eder. İkili ilişkilerde, dargın olduğunuz kişi ile barışmaya, teklif beklenilen duygusal ilişkide beklentilerinizin olacağını ifade eder.
Previous
Next Post »