Rüyada Türbe Görmek

Rüyada türbe görmek, kendinde huy olmuş kötü davranışları bırakmak gerekliliğini, cahilliğin dert olduğuna, kendini geliştirmek gerekliliğini gösterir. Bundan başka, başına kötü durumlar gelmemesi için yanlış davranışlardan sakınan kişiyi işaret eder. Bazı yorumlamalarda ise, sabit fikirli kimseye, başkalarının sözlerine inanmayan insanı belirtir. Bakımlarından sorumlu olunan yaşlı kişilere de yorumlanır. 

Rüyada türbe ziyareti yapmak, vicdan azabı çektiğini belirtir. Farklı yorumlamalarda ise, batıl inançlara sahip kadını simgeler. Kulaktan dolma laflarla hareket eden kişinin size vereceğini zarara işaret eder.

Rüyada türbeye gidip adaklar adamak, tembel, çalışmayan insanı belirtir. Başkalarına musallat olan asalak davranışlarda bulunan erkeği de gösterir. 

Rüyada evliya türbesi görmek, toplumda sevilen ve sayılan insan olduğunuzu ifade eder.

Rüyada türbe görmek ve ağlamak, eline para geçeceğini temsil eder. Başka yorumlamalarda ise, içinde bulunulan dertten kurtulmayı gösterir. Çevresinin yardımı ile aile içindeki kavgaların son bulacağını ifade eder.

Rüyada türbe görmek ve dua etmek, yakın zamanda elinize geçecek para ile yeni bir ev almayı belirtir. 

Rüyada türbeye gitmek, olay kavga çıkartarak insanları sömürmeye çalışan kişiyi temsil eder. 

Rüyada değerli bir din adamının türbesini görmek, işlerinizin yoluna gireceğinin haberini verir. Yakınlarınızdan birinin kaybını sizden uzaklaşmasını da belirtir.

Sonraki Konu - Rüyada Gamzeli Birini Görmek
Previous
Next Post »