Rüyada Parmak Görmek

Rüyada parmak görmek, edinilecek birikimlere, kişinin gücünü simgeler. Bundan başka, size yardımcı olan yakınınızdaki kişilere yorumlanır. Farklı tabirlerde ise, iş yapmakta zorluklar yaşamayı gösterir. Bundan başka, çevrenizdeki tanıdıkları, aileyi ve akrabaları ifade eder. 

Rüyada parmak izi görmek, edinilecek veya miras yolu ile size kalacak malları gösterir. Sahip olduğunuz mülk ile gelişime açık güzel yatırımlar yapacağınızı ifade eder. Paranın artacağını bildirir.

Rüyada 6 parmak görmek, sanat ile ilgili el becerisi gerektiren işlerde usta olacağınızı ifade eder. Farklı şekilde kısa küt kalın parmaklara sahip olmak, ketum baskıcı bir kişiliği belirtir. 

Rüyada kesik parmak görmek, bazı kişilerin sizi engellemek için ellerinden geleni yapacaklarına yorumlanır.

Rüyada kısa kalın parmak görmek, ailede inat huylu bir kişinin ikna olmayacağını belirtir. Ayrıca, zamanı belirtir. Gün hafta ay yıl şeklinde işlerin ne zaman çözüleceğini beklenilen haberin hangi vakitte geleceğini ifade eder.

Değişik yorumlamalarda ise, becerikli iş yapmayı simgeler. Zaman açısından beklemede olunan bir işin rüyada görülmesi baş parmak belli ise bir yıldan önce olmayacağına yorumlanır. Çalışabilme gücünü ifade eder.

Rüyada parmaklarla dolma kalem tuttuğunu görmek, karlı iş anlaşması yapacağınızı müjdeler. Tükenmez kalemi parmaklarınızda tutmak maddi konularda hesap şaşmalarına şahit olacağınızı bildirir. Birinin veya kendi parmaklarınızla kurşun kalemi kavradığınızı görmek sınav test gibi başarı verilecek konulardan güzel sonuçlar alacağınızı belirtir.

Rüyada ayak parmaklarını görmek, başkaları için çabalamanın onlar için koşturmanın faydasız olacağını simgeler. Farklı yorumlamalarında ayak parmaklar uzun bir yola gideceğinizi simgeler. Ayağınızın sargılar içinde olup sadece parmaklarınızı görmek bu uyarı rüyalarıdır. Yanlış işler yapan kişilerden uzak durmanız gerekir. Sizinde başınıza gelebilecek kazayı derdi gösteren rüyadır.

Rüyada parmaklardan birinin kırılması, arkadaşınızla eşinizle kavga edeceğinizi belirtir.Ayak parmaklarından birinin kırıldığını görmek çok acı hissetmek gidilmemesi gereken bir yere davet edileceğini simgeler.


Rüyada baş parmak görmek, yakınlarınızdan birinin kaza hastalık gibi nedenlerle hastaneye gideceğinin işaretini verir.

Rüyada el parmaklarının ağrımasını hissetmekhiçbir iş yapamadığınızı görmek, geçici olarak çalışmayacağını  bildirir. Ağrıması ise, şiddetli geçimsizlik kırıcı olan çekişmeyi ifade eder.


Rüyada sağ elin parmaklarından birinin eksik olduğunu görmek, tehlikeli kişilerle karşılaşmaya yorumlanır. Sol elin parmaklarından birkaçını veya birini eksik olarak görmek tılsım büyü ile uğraşan kadını belirtir.

Rüyada işaret parmağını görmek, rüyayı böyle görmek birini suçlarken dikkatli olmanız gerektiğini o kişi kadar sizinde hatalarınızın olabileceğini gösteren ikaz veren rüyalardır.

Rüyada parmakları kütletmek veya parmaklardan sesler çıkarmak, kemik rahatsızlığı incinmeler çıkık kırık gibi rahatsızlıkların olabileceğini gösterir. Parmaklara krem sürmek bu şekilde rüyada görmek bakımlı kendinden emin bir kişi ile tanışacağını ifade eder. Parmakların üzerinde sert yıpranmış deriler görmek nasırlar olduğunu rüyada görmek geçim sıkıntısı çekeceğinize bir zaman ağır işlerde çalışabileceğinizi belirtir.

Rüyada parmakların yandığını görmek, elinize size ait olmayan para mücevher gibi değerli eşyaların geçebileceğine bunların sahiplerini bulup iade edilmesine yorumlanır.

Rüyada el veya ayaklarda fazla parmağa sahip olduğunu görmek, çok şanslı olacağınıza elinizi hangi işe atsanız başarılı olacağınızı vurgulayan bir rüyadır.

Rüyada işaret parmağı görmek, sizi atılacak iftirayı hakareti belirtir.

Rüyada yüzük takılan parmağı görmek, yüzük takılı ise evliliğe hali hazırda evli iseniz ikinci bir eşi yorumlar. Yüzük parmağında yüzük yok ise eşten yada duygusal beraberlik yaşadığınız kişiden ayrılmayı simgeler.

Sonraki Konu - Rüyada Türbe Görmek
Previous
Next Post »