Rüyada Konuşan Kedi Görmek

Rüyada konuşan kedi görmek, çok kısa sürede güzel bir olayın olacağının işaretini verir. Haberci rüyalardan biridir. Olmasını çok istediğiniz bir durum için haber almaya yorumlanır. Maddi olarak isteklerin olacağına, çevrenizde güzel şeylerin gerçekleşmesinde öncülük yapmayı işaret eder. Farklı yorumlamalarda ise, kötü bir haberin alınmasına, ticaret erbabı iseniz satışlarda durgunluğa, memurlar içinde üstleri ile sorunlar oluşacak aksaklıkları ifade eder. Olumsuzlukları bildirir. 

Rüyada konuşan siyah kedi görmek, size yapılacak bir kötülüğün önceden haberini alacağınıza ve gafil duruma düşmemeye, kendi korumaya, fitne kişilikte insanı yanınızdan kovmaya yorumlanır. 

Rüyada konuşan beyaz kedi görmek, güzel olayların haberini verir. Yetenekli kişiyi simgeler. Becerikli insanın yeterince gayret gösterirse çok başarılı işler yapacağını bildirir.

Rüyada sokakta konuşan kedi görmek, cinselliğini ön plana çıkartan kadını simgeler. İsteklerini sadece bu yönüyle elde etmeye çalışan çıkarcı bayanı temsil eder.

Sonraki Konu - Rüyada Flört Etmek
Previous
Next Post »