Rüyada Hala Görmek

Rüyada hala görmek, sahip olunacak mal ile yorumlanır. Rüyada babanın kız kardeşini görmek, aralarında husumet kırgınlık olan kişi ile barışmayı belirtir. Elde edilecek maddiyatı işaret eder. Değişik yorumlamalarda ise, yeni dostlukları gösterir.

Rüyada kendi halanı görmek, size ait olan paradan maldan hak istenileceğini belirtir. Ortalığı karıştıran sinsi insanı  işaret eder. 

Rüyada hala kızı görmek, yeni kişilerle tanışacağını ifade eder. Baba tarafından görülecek zarara yorumlanır. Oğlunu görmek, her işinize karışan insanlarla ilişkinizi keseceğinizi belirtir.

Rüyada halanın gelinini görmek, ele geçecek paraya belirtir. Bekar halasını rüyada evli olarak görmek sırrın açıklanacağını bildirir.

Rüyada halanın hasta olduğunu görmek, aile içinde çıkacak tatsız olayları işaret eder. 

Rüyada ölmüş hala görmek, yakın zamanda birinin kaybını ifade eder. 

Rüyada hala ile kavga etmek, işlerin kötüye gideceğine paranın azalacağını belirtir. Uzaklarda oturan halanın size ziyarete geldiğini görmek, başka bir eve taşınacağınıza işaret eder.

Rüyada halanın eşinden ayrılması, sizin duygusal beraberliğinizde evliliğinizde kavgaların olacağını ama bu sıkıntıları aşacağınızı gösterir.

Sonraki Konu - Rüyada Kaplumbağa
Previous
Next Post »