Rüyada Daire Şeklini Görmek

Rüyada daire şeklini görmek, size gerekli olacak her şeyi bir araya toplayacağınızı gösterir. Yuvarlak şekil, dünyayı bütünün içini temsil eder. Yuvarlak daire şeklini görmek, size ait olan mekanı yerin sınırlarını belirteceğini ifade eder. 

Rüyada daire şekli çizdiğini görmek, başkalarının sizi rahatsız etmemeleri için sınırlarda taviz verilmemeyi de işaret eder. Bir olayı tek bir noktadan değil bütününe bakarak çözeceğinize başarılı olacağınızın da ifadesidir. Ayrıca, çalıştığınız yerde size ait olan alanları korumaktır. Örneğin çalıştığınız masa ofis depo gibi yerlerde söz sahibinin sizin olduğunu belirtmektir. 

Rüyada daire şeklini kalın çizgiler olarak görmek, başkalarının işine karışmasını sevmeyen aile büyüğünü de ifade eder. İnce çizgilerde daire şeklini çizdiğini görmek, rüyanızda kendinizi yeteri kadar çevrenize anlatamadığının belirtisidir.

Rüyada dairenin yuvarlaklığın içinin siyah renk ile boyanmış olması, farklı inançlarda varlık çağırmayı ifade eder. 

Rüyada daire şekli, sınırsız güç durup dinlenmeden çalışmayı kimsenin aklına gelmeyecek ilhamların oluşmasının belirtisidir.

Rüyada iç içe çizilmiş daire görmek, aşmanız sonuca ulaştırılması gereken sorunların birden fazla olduğunu belirtir. Olayları gruplara ayırarak çalışmanın bütüne ulaşmadaki başarılı sonucu vereceğini belirtir.

Yabancı rüya yorumlama kaynaklarında daire şişman bir erkeği simgeler. Çevresindeki sıkıntılardan etkilenmeyen sadece kendini düşünen kişidir. Eski kavimlerde rüyada daire görmek olayı, enerji boyutundaki varlıklarla yapılan ayin ve ritüelleri simgeler. 

Böyle bir rüya görenin ayin yaptığı zaman dileklerinin gerçekleşeceğine inanılırdı. Eski Pagan uygarlıklarında daireyi rüyada görmek kötü ruhları artık o kişiyi rahatsız edemeyeceklerine işlerinin yolunda gideceğine de yorumlanırdı.


Sonraki Konu - Rüyada Parmak Görmek
Previous
Next Post »