Rüyada Biberon Görmek

Rüyada biberon görmek, bağımlılığı temsil eder. Başkaları yanınızda olmadan kendi başınıza iş yapamadığınıza işaret eder. Bir kişinin biberonla süt içtiğini görmek, tek başına hiçbir işe yaramayan sizin ondan yardım umarken asıl sizin ona yardım etmeniz gerektiğini gösterir.

Rüyada biberon almak, duygusal olarak başkalarına muhtaç kendine güvenemeyen kişiyi gösterir. Bir bebeğin biberon kullandığını görmek, çaresiz aile büyüklerini simgeler. Onlara kol kanat germeniz gerektiğini vurgulayan bir rüyadır. 

Rüyada cam biberon görmek, hayatın zorluklarını yaşamamış tecrübesiz insanı belirtir.

Rüyada plastik biberon almak, geçim sıkıntısı çekmeyi bununda hayatı günlük yaşayan davranışlardan kaynaklandığını gösterir.

Rüyada mavi biberon görmek, sorumluluk sahibi olmamış kişilerin size verecekleri zararları haber veren bir rüyadır.

Rüyada biberon emziği görmek, hareketleri sahte, yapmacık davranışlarda bulunan kadını simgeler.

Rüyada biberonun emzik lastiğinin yırtılmış olduğunu görmek, başkalarına yardım ederken siz muhtaç duruma düşeceğinizi bildirir. Önce kendi işinizi halletmeli kendi hayatınızı yoluna koymalısınız.

Rüyada boş biberon görmek, gerçekleşmesi imkansız hayaller insanları bunalıma sokar buna dikkat etmelisiniz. Size verilen bir sözün yerine getirilmeyeceğinin işaretini de veren bir rüyadır. 

Rüyada biberon satın aldığını görmek, çocuklarınız varsa görevlerini yerine getirmeme konusunda üzüleceğinize ifade eder. Evli değilseniz çocuğunuz yok ise yanınızda çalışan kişilerin tembellikleri sizi zor durumda bırakacağını belirtir.

Rüyada büyük biberon görmek, genç çocuk yiyen vasfında olan kişilerin yapacağı başarıları belirtir. Kendinizin biberon kullandığınızı görmek maddi konularda sıkışık olup başkalarından destek almanız gerektiğine işaret eder. Çelikten yapılmış ise, hayatınızda güzel gelişmelerin olacağını bildiren bir rüyadır.

Sonraki Konu - Rüyada Daire Şekli
Previous
Next Post »