Rüyada Ateş Görmek

Rüyada Ateş Görmek
Rüyada Ateş Görmek
Rüyada ateş görmek, yapılmak istenen şeylere, kendini güçlü hissetmeye, dumanlı ise, dikkat edilmesi gereken durumlara, dumansız olması, maddi anlamda kazanca, rahatlığa yorumlanır. Ayrıca; bağlılık, yıkım, tutku, arzu, aydınlatma, dönüşüm ve öfkeyi işaret eder. Yanınızda olan kişileri kontrol edebilmeyi ifade eder. 

Rüyada ateş yakmak, kötülük yapan kişilerden kurtulmayı simgeler.


Rüyada alevli ateş görmek, eski düşüncelerden kurtulmayı yenilenmeyi belirtir. Alternatif rüya analizlerinde ateş görmek, tehlikeli ve riskli faaliyetlerden kaçınılması gerektiğini bildirir. 

Rüyada yangın görmek, yakın zamanda aile içinde çıkacak tartışmayı ifade eder. 

Rüyada güçlü harlı yanan ateş görmek, şiddetli bir tartışmanın içinde olunacağına yorumlanır. Bir işe başlarken başlarda olumsuzluklar olacağına ama pes etmeyip yoluna devam edildiği zaman başarı elde edileceğini temsil eder.

Rüyada şenlik için ateş yakmak, kendinizi ifade ederken daha özgürce çekinmeden düşüncelerinizi anlatmayı ifade eder. Yeni bir çıkış yolu bulmayı karışık işleri düzeltmeyi gösterir.

Rüyada şöminede yanan ateş görmek, bekarlar için sevebilecekleri kişilerle karşılaşmayı, evliler veya  hayatında duygusal beraberliği olanlar için sevgilerinin artacağını işaret eder. Değişik rüya yorumlarında şömine ateşi görmek bastırılmış öfkeyi ve hayal kırıklığını temsil eder.

Rüyada ateşin elini yakması, dedikoducu kişilerden uzaklaşılması gerektiğini işaret eder.

Rüyada kamp ateşi görmek, arkadaşlığı simgeler. Başkalarına kendinizi açtığınız zaman güzel dostluklar kazanacağınızı belirtir.

Rüyada ateşin alevlerinin her tarafı sardığını görmek, zenginlik için yaratıcılıktan  ve hedeflerden uzaklaşmamak gerektiğini vurgular.

Rüyada sönmüş ateş görmek, kendinizde sorunlarla uğraşacak gücü bulamamayı ifade eder.


Sonraki Konu - Rüyada Değerli Taşlar
Previous
Next Post »