Kahve Falında Zürafa

Kahve Falında Zürafa
Kahve falında zürafa görmek uzun boylu herkesin lafına inanan saf kişiyi belirtir. Kandırılması kolay olan ne denilirse onları doğru bilen erkeği de temsil eder.

Falda zürafanın boynunu uzatarak bir yere bakması resmi dedikoduyu seven uzun boylu kadını simgeler. Yakın çevrenizde laf taşıyan kişinin olduğunun resmidir.

Fincanda net bir şekilde zürafa şeklinin çıkması, zarif nezaketli ama lafçı bir kadını simgeler.

Fala baktıran erkek ise, böyle bir kadınla birlikteliği olacağını belirtir. Bir kadının falında zürafa çıkıyorsa, uzun boylu açık tenli bir erkekle tanışacağını bildirir.

Fincanın dış kenarlarına doğru ayakta duran zürafa görmek, ukala herkese tepeden bakan kişinin yanınıza geleceğini bildirir. Bu kişin yola çıkmış olduğunun haberini de verir. Kahve tabağından koyu renk zürafa şeklinin çıkması zarifliği maske yapmış ağzı bozuk bir kadını temsil eder. 

Değişik kahve falı yorumlamalarında uzun boylu zarif her şeye çabuk inanan kişi ile evlenmeyi belirtir. Şayet evli iseniz bu fiziki yapıda biri ile tanışacağınızı ifade eder. Fal sahibinin uzun boylu bir kişiden yardım göreceğini de gösterir.
Previous
Next Post »