Kahve Falında Maymun

Kahve Falında Maymun
Kahve falında maymun görmek herkesin sözünü doğrulayan insanı simgeler. Küçük şeylerden bile eğlenebilen zevk sefa sürmeyi seven hayatı oyun olarak kişidir. Falda görülen maymun, yüzü büyük yuvarlak ise geniş yüzlü erkeği temsil eder.

Maymun şeklinin fincanda başını öne eğmiş olarak görmek, hakkında öğrenmek istediğiniz kişinin utangaç olduğunu gösterir. Bundan başka maymun görmek zor işler olduğunda kaçan çalışmayan erkeğide temsil eder. Böyle bir kişi ile evlenmeyi düşünülüyorsa çok iyi incelenmelidir. Sorumluluk almayı sevmeyen tembel kişiyi ifade eder. 

Falda gülen neşeli maymun görmek, çok sevinçli geçecek bir davete katılacağınızı belirtir. Fala sorduğunuz soru maddiyat ile ilgiliyse gülen maymun elinize para geçeceğine belirtir. Aynı şekilde iş konusunda çok şanslı olmayacağınızı sizi kandırmaya çalışan kadını belirtir. Fincanda maymun resminin yanında harf görmek kişinin ismini de belirtir.

Falda maymunun çevresinde sayı görmek zamanı belirtir. Belli bir zamanda bir kişinin hilesine geleceğinize işaret eder. Dikkatli olunmalıdır. Kahve falında maymun figürü, açgözlü kuralları hiçe sayan yanındakileri tehlikeye atan insanları belirtir.
Previous
Next Post »