Kahve Falında Karga

Kahve Falında Karga
Kahve falında karga görmek zeki bir kişiyi simgeler. Kendini olduğundan farklı gösteren ama sizin yani fala baktıran kişinin yakınlarında olup onu dikkatle incelediğini bildirir. Soru sorduğunuz kişi için falda karga çıkması sezgilerinin güçlü biri olduğunu ifade eder.

Olumlu ve doğru bir şekilde verdiği kararlarla sizi kendinde bağlayacak kişidir.

Sizin ondan bir şey saklayamayacağınızı da işaret eder. Dürüst saygılı bir ilişkideki insanı temsil eder. Fincanda karga resminin çıkması, zengin ama malını parasını az belirten erkeği yada kadını simgeler. Farklı yorumlamalarda karga iş okul hayatınızda herkesten daha başarılı olacağınızı belirtir. İçinizdeki sese kulak verdiğiniz zaman yanlışlık yapmayacağınızı ifade eder. 

Falda görülen karga, çevrenizdeki insanların sizden çekindiğini gösterir. Karganın başınızın üzerinde durduğunu falda görmek bir büyük miktarda paranın elinize geçeceğini kimseye söylememeniz gerektiğinide bildirir. Falda kargayı uçarken havada resmini görmek yakın zamanda üzüntülü haber alacağınızı belirtir.

Kelt inanışında karga büyük sırlar taşıyan figür olarak inanılır. Fincanda karga şeklinin çıkması, saklanan değerli eşyayı belirtir. Eski şaman geleneğinde karga iyi haber vermeyi temsil eder. Kayıp olan bir eşya için fal baktırıldığın da karga şeklinin çıkması kaybolan eşyanın ev içinde olduğuna ve bulacağınızı belirtir.

Kahve falında birden fazla karga görmek, ortaklaşa yapılacak bir işte sizden para çalınacağını yanınızdakilere güvenmemeniz gerektiğini belirtir. Dikkatli olduğunuz zaman kötü bir duruma düşmeyeceğinizi belirtir. Fincanın tabağında karga görmek, ağzı açık ise dedikoducu bir kişinin sizin her şeyinizi başkalarına anlattığını belirtir. Ağzı kapalı başka tarafa bakan karga sizden kırgın ayrılacak dostu simgeler. 

Bir ilişki için fala baktırıldığında karga var ise sizden sakladığı sırrı olan ama sizi başkasıyla aldatmayan kişiyi işaret eder. Fincanda insanın sağ tarafında karga var ise duygulu iyi zeki birini belirtir. Buna karşılık fincanda insan resminin yanında karga figürü varsa, büyü yapan kadını erkeği belirtir.
Previous
Next Post »