Kahve Falında C Harfi

Kahve Falında C Harfi
Kahve falında C harfi görmek adının baş harfi C ile başlayan biri ile tanışmayı ifade eder. Bundan başka İsminin içindede C harfi olabileceğini simgeler. Fala bir iş için bakılıyorsa adında veya soyadında C harfi olan bir insanla konuşmayı işinizi bu kişi tarafından halledileceğini bildirir. Güzel gelişmelerin olacağını belirtir. 

Kahve falında fincanın dibinde çıkan C harfi, zamanı belirtir. Gökyüzünde yeni ay vaktini simgeler. Harfin uçları aşağı doğru fincanda çıkmışsa size gelecek kısmetin başkaları tarafından alınıp  elinize geçmeyeceğinin sembolüdür. 

Kahve fincanın tabağında çıkan C harfinin uç kısımları yukarı bakıyorsa, ismin baş harfi yada kelimenin içinde C harfi olan bir yere seyahat yapılacağını  temsil eder. Falda kalabalık insan topluluğu olup yanlarında C harfinin çıkması günü zamanı işaret ederek bir olayın bu kişiler tarafından gerçekleşeceğini belirtir. 

Önemli müjdeli sevindirici haberler alınacağını bildirir. C harfinin faldaki şekillerden uzak olması, önünün başka şekillere ters durduğunu görmek mal kaybını ifade eder.
Previous
Next Post »