Kahve Falında Baykuş

Kahve Falında Baykuş
Kahve falında baykuş görmek, size çok yararı olacak oluşumun haberinin geleceğini belirtir. Sanılanın aksine falda baykuş resminin çıkmış olması büyük bir oluşum geçireceğinize işarettir. Sonu iyi olacak sıkıntının ardından gelecek aydınlanmanın habercisidir.

Kahve fincanında baykuş resmi, net bir şekilde belli ise sizden saklanan büyük bir sır olduğunu işaret eder. Fincandaki silik baykuş resmi, başkalarının işi işe ilgilenmeyen kendi işlerinize baktığınızda kazanımlarınızın çok olacağını ifade eder.

Baykuşun yanınızda olduğunu omzunuza konmuş olarak görmek, yakınlarınıza başına gelecek kötü olaylar olacağını size bir şey olmayacağını belirtir. Mitolojide baykuş yol gösterici sezgileri kuvvetlendiren hayvan olarak bilinir. Eski kavimlerin ritlerinde fallarında baykuşun yeri çok ayrı olup çok önem taşırdı. 

Falda baykuş görmek, uğursuzluk değil aksine uğur şans kötü bir şeyin size bulaşmayacağını belirtir. Fincanda kanatları açık baykuş görmek, size düşmanlık besleyen kıskanan insanların sataşmaya çalışacaklarını bildirir. 

Kahvenin tabağında baykuş figürünü görmek, yeni bir yere taşınmayı belirtir. Yeni bir iş ile taşınmayı farklı bir çevreyi gösterir. Baykuşun yüzünü falda görmek, yeni tanışacağınız bir kişinin size iş teklifinde bulunacağını maddi konularda birbirinize yardım edip ortaklık kuracağınızı ifade eder. Bundan başka falda çok net baykuşun gözlerini görmek, yeni alacağınız bir eşyaya nazar değeceğini de bildirir.
Previous
Next Post »