Uzak Durulması Gereken İnsan Karakterleri

Kötü İnsan Karakteri Özellikleri
Kötü İnsan Karakteri Özellikleri 
Niyetleri farklı kötü insanlar, harisliklerinin kıskançlıklarının bencilliklerinin kurbanıdırlar.

Başkalarından faydalanmak, nemalanmak için bir takım entrikalara girişirler. Kendilerini toplumda mutlu huzurlu iyi niyetli bir insan olarak gösterirler! 

Yanında bulunan aynı karakterdeki insanları başkalarının üzerine
yollayarak çamur at izi kalsın politikası gibi küçük
insanların başvurdukları çarelere başvururlar. 

Bunlar o kişiyi veya kişileri küçük duruma sokmaya çalıştıklarını sanırlarken veya uğraşırlarken kendilerinin aleni ortada olduğunu anlamazlar, böyle de zavallıdırlar, korkaktırlar, niyetleri kötüdür. 

Bu tarzdaki kötü insanlar, fikirleri bozuk insanlardaki belli başlı özellikler; yaptığın işi içten içe baltalamaya çalışırlar, mutlu değildir, senin mutluluğunu kıskanır, sen çalıştıkça veya eşin laf sokar, durumu fedakarlığa getirip imalı konuşmalarla kışkırtmaya çalışır. Halbuki, asıl amaç içten yıkmaya çalışarak kişilerin ilerlemesini engellemeye çalışmaktır. Sinsilikle yaklaşırlar.

Sıkıştıklarında hiç bir şey den haberleri yokmuş gibi davranış sergileyip Dünya nın en masum vatandaş rolünü oynarlar. Sizin de çevrenizde böyle imalı laf sokanlar yaptıklarınızı kışkırtmaya çalışan kişiler varsa onlardan uzak durun, bu tür insanlardan her türlü zarar gelir, namusa cana mala kadar göz dikmişlerdir ve bunun içinde türlü entrikalar çevirirler. 
Previous
Next Post »