Rüyada Zil Sesi Duymak

Rüyada Zil Sesi Duymak
Rüyada Zil Sesi Duymak
Rüyada zil sesi duymak, uyarı verilerek yakın zamanda başlanacak bir duruma sizinde çağrılacağınız işaret eder.

Rüyada telefon zilinin sesini  duymak, sevinçli bir haber alacağınıza yorumlanır. Rüyada gece yarısı çalan telefon zilinin sesini duymak, kötü bir haber geleceğine ama bunu çabuk atlatacağınıza yorumlanır.

Rüyada kapı zil sesi duymak, sıkıntılı kötü haberlerin olacağına ifade eder.

Rüyada kuş sesli  zil duymak, yardım isteneceğini gösterir.  Zile basılı tutulup sürekli çalmak, istediğinde ısrarlı davranışlarda bulunan kötü niyetli kişilerin terbiyesiz hareketlerine işaret eder. 

Rüyada zile basıp sesini duymak, yalnız yapamadığınız durumlar için başkalarından destek istemeyi simgeler. 

Rüyada okul zili sesi duymak, eğitim hayatınızla ilgili içinizde kalmış isteklere yapamadığınız durumlara yorumlanır. Bundan başka gerekli dikkati  göstermeniz gereken işlerin olacağına işaret eder. 

Rüyada alarm zili sesi  duymak, sakınılması gereken durumların olacağına yorumlanır. Dikkatli olunması gereken halleri, bazı kişilere karşı daha temkinli davranılmasını belirtir. Farklı rüya analizlerinde zil sesi duymak, kayıp bir eşyanın bulunacağına işaret eder.

Rüyada sürekli çalan zil sesi duymak, güzel bir duygusal ilişkiye, bekarlar için evliliğe, evliler için anlaşmaya birlikte alınacak kararlara yorumlanır. Başkalarını kendi  işlerine karıştırılamaya yorumlanır.

 Rüyada kuş ötüşü şeklinde zil sesi duymak, iyi huylu dostların misafirlerin geleceğine yorumlanır. 

Rüyada zil sesini siren şeklinde  duymak, yakın zamanda gerçekleşecek bir kaybın haberini verir.

Sonraki Konu - Rüyada Gökyüzü
Previous
Next Post »