Rüyada Yanardağ Görmek

Rüyada yanardağ görmek, bir mal için tartışmaya yorumlanır. Yanardağ görmek, araştırma yaparak bir işe başlamayı belirtir. Sert sözlerin olacağı bir konuşmayı temsil eder. Rüyada yanardağ baskılara boyun eğmemeyi gösterir. 

Rüyada yanardağ patlaması görmek, iş alanında sıkıntılar olacağına işaret eder. Yanında çalışanlarla tartışmayı belirtir.

Rüyada yanardağ patladığını görmek, size kinlenen sizden daha az başarılı olan kişinin sataşmalarını ifade eder. Kıskanç ve beceriksiz insana yorumlanır. 

Rüyada yanardağ ateşi görmek, bunun da size yansımalarının hiçte olumlu bir şekilde olmayacağına işaret eder. Sizi öfkelendirmeye çalışacak kötü niyetli kişileri belirtir. 

Rüyada volkan görmek, düşmanlara üstün gelmeye yorumlanır. Yeni bir işe başlamayı ifade eder. 

Rüyada yanardağ lavı görmek, saklanan bir sırrın açığa çıkarak sizi derinden sarsmasını gösterir. Sizden gizlenen olayları belirtir. 

Rüyada püskürten yanardağ görmek,  kızgın bir kişi ile karşı karşıya geleceğinize işaret eder. Bir para konusunda konuşmayı simgeler. 

Rüyada sönmüş yanardağ görmek, eski kavgaların kırgınların unutulacağı bir döneme girileceğine yorumlanır. İntikamın yerini kayıtsızlığın alacağı ruh halini gösterir.

Sonraki Konu - Rüyada Viraj
Previous
Next Post »