Rüyada Viraj Görmek

Rüyada viraj görmek, çok yakınlarınızdan birinin iflasına işaret eder. Bununla birlikte sizi de yanında sürükleyebileceğine yorumlanır. Viraj görmek, iş hayatında dikkatli olmanız gerektiğini simgeler.Viraj, karışık işleri temsil eder. Size imzalatılmaya çalışılacak kağıtlara dikkat etmelisiniz aksi takdirde hayatınızdaki çok büyük sıkıntılardan birini yaşayabileceğine yorumlanır.

Rüyada virajlı yol görmek, yaptığınız iş veya başlamış olduğunuz bir olayda kendinizden ve çevrenize sizinle beraber bu işe adım atanlar için çok riskli olacağa işaret eder.

Rüyada virajlı yolda gittiğini görmek, benzer bir kişinin başına gelebilecek riskin diğerlerini de etkileyeceğini gösterir.

Rüyada virajı alamamak, verilecek bir karardan kolaylıkla dönülemeyeceğine işaret eder. 

Rüyada virajlı yollar görmek, atacağınız adımlara dikkat edilmesine, çok istediğiniz bir şeyin olmama olasılığını gösterir. 

Rüyada virajlı yolda araba ile gitmek, şansınızın size yardımcı olacağına işaret eder. Her zaman içinde bu kadar talihli olmayabileceğini gösterir. 

Rüyada arabayla viraja girmek, tehlikeli durumları ifade eder. 

Rüyada keskin viraj görmek, kendinize bağlanmasını istediğiniz bir kişinin sizin ne yaparsanız yapın olmayacağına yorumlanır. Ayrılığı bildirir.

Sonraki Konu - Rüyada Çukur
Previous
Next Post »