Rüyada Vazgeçmek

Rüyada vazgeçmek, verilen bir sözden kendinizin verdiği bir sözden vazgeçmek, bazı olumsuzlukları önceden anlamayarak sonradan oluşacak hoş olmayan durumlara karşı verilen sözden vazgeçmek caymayı ifade eder. 

Rüyada size verilmiş olan bir sözün başkası tarafından vazgeçilmesi, karşınızda yalancı bir kişinin olacağına yorumlanır. Zamanı anı geçirmek için sorumluluğu üzerinden atmaya, başından savma sözleri edeceğini gösterir. 

Rüyada bir işten vazgeçmek, yapılacak bir işin başında verilen sözlerden caymak, bu şekilde davranan bir kişiyi görmek, ortaklık yapacağınız birlikte hareket edeceğiniz iş arkadaşınızın size karşı bir hata işleme olasılığını temsil eder. Yanınızdaki kişilere güvenmeden önce iyice ölçüp biçmeniz gerektiğini vurgular. 

Rüyada evlenmekten vazgeçmek, sözünden caymak vazgeçmek, gerçek hayatta sözünde duran bir insan ile çok sıkı dostlukların köklü işlere başlamanın işaret eder. Rüyada bir mirastan ya da aile büyüklerinin size verecekleri paradan maldan vazgeçmeleri, gerçek hayatta zengin olacağınıza yorumlanır.

Rüyada size verilen sözden vazgeçildiğini görmek, bir olumsuzluk karşısında muhatap olduğunu kişilerle inatlaşmayı gösterir. 

Sonraki Konu - Rüyada Zurna Görmek
Previous
Next Post »