Rüyada Tehdit Edilmek

Rüyada tehdit edilmek, haksızlığa uğrayacağına, sizden türlü entrikalarla bir şeyler talep edilmeye çalışılacağına ama bunlara sizin taviz vermeyeceğinize yorumlanır. Değişik açıklamalarda ise, kendini güçlü hissetmeye, kimsenin baskısına boyun eğmemeye ve işlerin olumlu şekilde ilerleyeceğine işaret eder.

Rüyada cebinden para almak için tehdit edilmek, elinize geçen paraları çevrenize kimseye söylememeniz gerektiği vurgulanır. Farklı yorumlamalarda ise kendi içinizde boş yere yapılacak sıkıntılara ama bunların kafaya takılan konuların aslında o kadar da sorun yaratmayacağını siz konuları sorunları çözmeye başladığınız zaman anlayacaksınız.


Rüyada tehdit edilip bundan korkmamak, kendinize güvenin işaretidir veya artık bazı içine kapanık davranışlardan kurtulup kendinize güvenmeye başladığınızın işaretini verir.

Rüyada k
alabalık bir şekilde mafya gibi topluluk tarafından tehdit edildiğini görmek, size teklif edilecek bir işin ya da arkadaşınıza yardım etmek isteyeceğiniz bir durumda zarar görebileceğinize yorumlanır. Rüyada tehditlerden korkarak taviz vermek, elinizden çıkacak mala paraya kendine güvensizliğe işaret eder.

Rüyada kendini birilerine tehdit ederken görmek, yanlış düşüncelerle haklı olan konularda haksızın tarafında yer alacağınıza ve bunun kendi içinizde zaman içinde rahatsızlığını çekeceğinize yorumlanır. Dolaylı yoldan tehdit edildiğini görmek, çevrenizdeki kötü karakterli insanları uzak tutmanız gerektiği vurgulanır.


Rüyada bıçakla tehdit edilmek, yakın çevrenizdeki kişileri simgeler. Para ile ilgili sevindirici haberi işaret eder.

Sonraki Konu - Rüyada Uyumak

Previous
Next Post »