Rüyada Şeytan Görmek

Rüyada Şeytan Görmek
Rüyada Şeytan Görmek
Rüyada şeytan görmek, kurnaz, sahtekar kişiyi işaret eder. Rüyada şeytan, yapılacak işleri engellemeye çalışan insanı belirtir. işlerin yoluna gireceğine maddi olarak elinize geçecek paranın size ulaşmasına işaret eder. 

Rüyada iblis görmek, kötü niyetli çıkar amaçlı kişileri çevrenizden uzaklaştırdığınızda  konuşmayı kesmiş olduğunuzda işlerin daha  iyi açılacağına işaret eder. 

Rüyada insan kılığında şeytan görmek, kötü niyetli kişileri ifade eder. 

Rüyada şeytan taşlamak
işlerin iyi gitmesine gerek maddi yönden gerekse manevi yönden sıkıntılı stresli durumların ortadan kalkacağına yorumlanır.

Rüyada şeytanla kavga etmek, yapılacak işlerin düzgün olmasına,  ustalığın konusunda şöhretin aratacağına ifade eder. Hayatta çeşitli zorluklardan sonra refaha çıkmaya aydınlığa kavuşmaya işaret eder.

Rüyada şeytan öldürmek, yeni bir ortama girmeyi, sahibi olduğunuz mülkün elden çıkması yerine daha iyisinin  alınması olarak yorumlanır.


Rüyada şeytanla uğraşmak, her türlü kötülüklere odaklı bir insanı, şehvete düşkün kişiyi  temsil eder. Alternatif rüya yorumlamalarında şeytan görmek, sahtekar, aşırı hırslı, kıskanç, laubali kendisinin bulunduğu yerlere yanında olan kişilere kötülüğü dokunan kişiyi temsil eder. Şeytan, inançsız iki yüzlü kişiyi gösterir. 

Rüyada şeytan ile konuşmak, arkanızdan iş çeviren kişilerin olacağını vurgular.Şeytanla konuşan birini görmek, inancından sapmalar olarak yorumlanır. 

Rüyada şeytanla savaşmak, amaçlarına ulaşmak için her türlü kötülüğü yapabilecek insan karakterini işaret eder. Büyük düşmanlık bela felakettir. İradeye sahip olamama aklından başkalarının mallarından namuslarından başka bir şey geçmeyen yozlaşmış kişiyi temsil eder. 

Rüyada şeytan çağırmak, iblisin şeytanın gökyüzünden yanına geldiğini görmek, yalanlarla dolu bir hayatınızın olacağına yorumlanır. 

Rüyada şeytan kovmak, şerefe itibara güvene ulaşacağına makam bakımından yüksek yerlerde olacağını işaret eder. 

Rüyada şeytanları iblisleri bağlamak, bir devlet kapısından alınacak yardıma, ihtiyaç giderecek kadar olacak bir desteği ifade eder.

Rüyada şeytanı dövmek, hedeflerine ulaşmak için sahtekarlıklarla işler çözmeye çalışacak kişiyi temsil eder.

Rüyada şeytan çıkarmak, kendi işinizi kendiniz yapmanız gerektiğini simgeler. 

Rüyada şeytan tırnağı görmek, gücünüzün zorlukları aşmaya yeteceğini belirtir. Başkalarından yardım isterseniz iyilikten çok zararlarının olacağını temsil eder. 

Rüyada şeytandan kaçmak, uzun ve yorucu bir seyahatin sonucunda uğraştırıcı ama çok miktarda para kazancı elde edilecek bir iş yapacağınıza işaret eder.

Sonraki Konu - Rüyada Irz Düşmanı
Previous
Next Post »