Rüyada Satranç Görmek

Rüyada Satranç Görmek
Rüyada Satranç Görmek
Rüyada satranç görmek, size karşı yapılacak entrikalı işlerle uğraşacağınıza yorumlanır. Satranç görmek, zekanız ve akıl oyunları ile yeneceğinize işaret eder. Zorlu bir süreç olacağı bir durumla karşı karşıya olacağınızı bildirir.

Rüyada satranç oynamak, zorlu bir rakip ise çok çekişmeli geçecek laf söz dalaşına işaret eder. Yapılan ithamlarda altta kalmama olayına yorumlanır. 


Rüyada satranç taşları görmek, kendinizi savunma gereği duyacak bazı hoş olmayan durumlarla karşılaşacağınıza işaret eder. Bazı kişilerin yanlış yargılarla sizi töhmet altında bırakmaya çalışacaklarına ifade eder. 

Rüyada satranç tahtası görmek, plan yaparak başarı kazanmayı simgeler. 

Rüyada satranç oynarken yenilmek, çok açık bir şekilde sizinle uğraşmaya kalkanların aslında niyetlerinin sizin elinizdeki imkanlardan yararlanmak isteyeceklerine işaret eder. Bunun içinde çok kötü ve cahilce bir plan hazırladıklarına yorumlanır.

Rüyada kristallerden yapılmış bir satranç takımıyla oynamak, mevki zenginlik bakımından yükseleceğinize belirtir.


Rüyada kale satranç taşını  görmek, kendinizi korumaya alacağınız güvenli bir gelir ve yaşam için yapılabilecek en güzel şeyleri yapacağınıza yorumlanır. Bu arada düşüncelerinizde değişimler olacağına işaret eder. Bu değişimlerin çevrenizde çok da hoş karşılanamayacağına yorumlanır.

Rüyada şah satranç taşını görmek, elinize geçecek mala paraya yorumlanır. Vezir taşı size fikirlerinden yararlanabileceğiniz güvenilir dostları işaret eder.


Rüyada satranç piyon taşlarını görmek, başkalarının kuklası olmuş kişilerin size yanaşmaya çalışacaklarına yorumlanır.

Rüyada satranç taşı fili görmek,  miras yolu ile elinize geçecek serveti belirtir. Ummadığınız yerden gelecek paraya yorumlanır. Satrancın at taşını görmek, istediğiniz dilediğiniz bir şeyin olacağına işarettir.


Rüyada satranç oynamak ve yenmek, kötüye giden durumların düzeleceğini gösterir.

Sonraki Konu - Rüyada Yanardağ
Previous
Next Post »