Rüyada Rüzgar Estiğini Görmek

Rüyada Rüzgar Estiğini Görmek
Rüyada Rüzgar Estiğini Görmek
Rüyada rüzgar estiğini görmek, hareketli ve verimli geçecek zamanları işaret eder. Sakinlikten sıkılan herkesi ayağa kaldıracak kişiyi belirtir. 

Rüyada fırtına şeklinde rüzgar estiğini görmek, haberlerin olayların peşinde koşturmayı seven, insanları telaşlandırmayı huy edinen kişiyi temsil eder. Aniden kararlar alarak yanlış işler yapmayı simgeler. 

Rüyada rüzgar estiğini görmek, panik yapabilen aklı selim düşünemeyen kişilerin davranışlarına uymamanıza dikkat etmeniz gerektiği belirtilir. Yakın zamanda elinize geçecek parayı işaret eder. 

Rüyada şiddetli rüzgar estiğini görmek, refaha maddi gelirin çok olmasına yorumlanır. Para ile ilgili sorunların çözümüne ve bununla gelecek tasasız vakitleri  vurgular. Farklı yorumlamalarda aklınıza geleni yapmamanız konusunda uyarıdır.

Rüyada evin içinde rüzgar estiğini görmek, sakıncalı girişimlere başlanabileceğine yorumlanır. Bu işlerin yanlışlıklarından strese girip bunalıma  daha çok saplanmayı  işaret eder.

Rüyada şiddetli rüzgar estiğini görmek, kayıplardan sonra yaşanılacak kazanımlara yorumlanır. Başkalarının sözleri ile hareket etmemeyi  ifade eder. Değişik rüya yorumlamalarında ise kişinin mutsuz insanlar yüzünden huzurunun kaçacağını gösterir. 
Previous
Next Post »