Rüyada Ruh Çağırmak

Rüyada ruh çağırmak, dünyalığa, aile içinde huzuru işaret eder. Sıkıntıların son bulmasına yorumlanır. Ölmüş bir akrabanın ruhunu çağırmak, yanlış kişilerle arkadaşlık kurmanın zararlı olacağını simgeler. Ruh çağırmak, bir haber alınacağını temsil eder. 

Rüyada ruh çağırdığını görmek, çıkarları doğrultusunda aklına gelebilecek her işi yapan kötü insanı ifade eder. Farklı yorumlamalarda ruh çağırmak, işlerin düzeleceğine, karlı  kazançlar elde edileceğine, sevindirici haberlerin alınacağını gösterir. Rüyada başkalarının ruh çağırdığını görmek, cahil kişilerle konuşulmaması gerektiğini işaret eder. 

Rüyada ruh çağırmak ve konuşmak, zengin bir kişi için servet kaybına yorumlanır. 

Rüyada çağrılan ruhun içine girdiğini görmek, uzakta olan bir tanıdığından haberler almaya işaret eder. Dertlerin son bulacağını ifade eder. 

Rüyada siyah ruh görmek, insanın korktukları şeylerden emin olmasına  yorumlanır. Korktuğundan emin olarak hata yapma payının azalacağına işaret eder. 


Rüyada beyaz ruh görmek, dikkatli olarak başkaları ile kurulacak iş için temaslarda istenilen anlaşmaların gerçekleşeceğine yorumlanır.

Rüyada yeşil ruh görmek, aile içinde topluca alınacak kararlara ve sizi çıkmazda olan işinizi kurtaracağına işaret eder. Her şeyin sizin sorumluluğunuzda olmasından kurtulacağını belirtir.

Sonraki Konu - Rüyada Kaos
Previous
Next Post »