Rüyada Reddetmek

Rüyada reddetmek, geri çevirmek, istememek, hayır demek, doğru yolda olduğunuza yorumlanır. Rüyada reddetmek, kötülüklerden emin olduğunuza, sizi kolaylıkla kimsenin kandıramayacağını, bunun içinde sizi her ne kadar tuzağa düşürmeye çalışsalar da başarılı olamayacaklarına işaret eder. 


Rüyada kişileri reddetmek, taviz vermeyen gururlu bir kişiliği  belirtir, herkesin kuklası olmayacak bir karakter yapısındaki kadın veya erkeği işaret eder. 

Rüyada evlenme teklifini reddetmek,  güven üzerine kurulu bir ilişkinin olacağını ifade eder. 

Rüyada bir teklifi reddetmek, kendine zarar verebilecek kişilerden uzak durmaya, onlara taviz vermemeye, kötü durumu önceden görüp bilerek önlemini alan kişiyi simgeler.

Rüyada size ikram edilen bir şeyi reddetmek, kolaylıkla kandırılamayacağına bunu da insanlara biraz şüpheli yaklaşımlarda bulunmanızdan kaynaklanacağını  işaret eder, bu şekilde kendini koruma amaçlı davranan kişiyi kolay bir şekilde ikna edilemeyeceğini  bildiren bir rüyadır. 

Rüyada iş teklifini reddetmek, ihtiyacı olduğu halde iş varken gitmemek, her şeye kusur bulan doyumsuz kişiyi de ifade eder.
Previous
Next Post »