Rüyada Rapor Etmek

Rüyada Rapor Etmek
Rüyada Rapor Etmek
Rüyada rapor etmek, analiz yapılarak bir yerdeki insanların yerin durumu ölçülerek araştırma yapılacağına yorumlanır. Rüyada rapor etmek görmek, araştırma yaparak belli sonuçlara ulaşmak, çevrenizdeki kişilerin gerçek karakterlerini öğreneceğinize  işaret eder.

Rüyada bir olayı  inceleme yapıp rapor ettiğini görmek, gözünüzden kaçan durumları iyi incelemeniz gerektiğine  yorumlanır. Farklı rüya yorumlamalarında düşmanını tanımak için yakınlarındaki kişilerle konuşmaya düşmanlığın devam edip etmediğini görmeye de işaret eder. 

Rüyada bir kişi hakkında rapor edilmesi, tutulması kıskanç kişiyi temsil eder.

Rüyada birilerinin sizin hakkınızda rapor hazırlayıp bir yerlere ulaştırdığını görmek, ispiyoncu bir kişinin yakınlarınızda olduğunu işaret eder. Böyle bir karakterde olan kişiyi uzaklaştırmakta fayda vardır. 

Rüyada bir iş yerinde hakkınızda rapor edildiğini görmek, sizi çekemeyen aleyhte konuşacak insanların olduğuna bulunduğunuz yerde gözlerinin olduğuna işaret eder.

Rüyada hastalanıp rahatsızlanıp doktordan rapor almak, hastalığı rapor etmek geçici olarak iş hayatından uzaklaşmaya zorunlu olarak dinlemeyi ifade eder.

Rüyada rapor etmek, bir işte kısa sürede başarılı olmak için yapılacak kurnaz fikirlere entrikalara ve bunun herkes tarafından anlaşılacağını belirtir.

Sonraki Konu - Rüyada Kahve
Previous
Next Post »