Rüyada Ranzadan Düşmek

Rüyada ranzadan düşmek, kalabalık gelecek misafir topluluğuna işaret eder. Ranzada uyurken yere düşmek , hayal aleminden çıkılmasının gerçeklerle yüzleşmenin zamanında yapılması gerektiğini belirtir.

Rüyada yataktan ranzadan düşmek, evli veya duygusal beraberlik yaşanıyorsa ayrılığa işaret eder. Rüyada ranzadan düştüğünü görmek, başkalarının yapacağı dedikodularla iki kişinin arasının açılacağını işaret eder. Ranzandan düşmek, mutsuz bir duygusal beraberliği ayrılığı baskın karakter sonucu ortaya çıkan bıkkınlığı ifade eder. 

Rüyada başkasının ranzadan düşmesi, planlanan bir projenin başarısızlığa uğramasından dolayı yaşanacak hayal kırıklığını belirtir.

Rüyada ranzadan düşmek, sözden dönmeyi belirtir.

Rüyada kırılması sonucu ranzadan düşmek, durumun iyi iken kötüye gideceğine yorumlanır, güvenilen kişilerin sizin ayağınızı kaydırmak için yaptıkları kötü işleri belirtir. 

Rüyada görülen ranza iki yüzlü bir kadını işaret eder, tanıdığınızı zannettiğiniz ama aslında hakkında yanlış izlenimler edindiğiniz iyi gördüğünüz başkalarının aleni gerçekleri gördüğü kişi ile ilgili sizin gözünüzün kapalı olduğunu ya da olacağını da vurgular. 

Rüyada eski bir ranzada yatarken düşmek, köhneleşmiş fikirlerin oluşturduğu kişilik yapısının sizi gerileteceğine veya böyle kalıplaşmış düşüncelere sahip kişiler yüzünden içinizin daralmasına onlardan uzaklaşmayı  ifade eder. 

Rüyada yeni bir ranzadan düşmek, yeni bir ortamda alışma sorunları yaşayacağınızı işaret eder. Bulunulan ortama alışma sürecinde zorluklar yaşanabileceğini belirtir.

Rüyada ranzadan düşmek, başarı merdivenlerini çok hızla aşıp kalkınacağını belirtir. Hesaplanan dan daha çok kazanımlara çevre edinmeye bir çok yerde bağlantılar olan kişilerle tanışmayı da ifade eder.

Sonraki Konu - Rüyada Geçinmek
Previous
Next Post »