Rüyada Porselen Yemek Takımı

Rüyada Porselen Yemek Takımı
Rüyada Porselen Yemek Takımı
Rüyada porselen yemek takımı, zenginleşmeye aileden kalma antika eşyalara sahip olmayı ifade eder. Porselen yemek takımının altın yaldızlı işlemelerle süslü olduğunu görmek, ince zevklere sahip olmayı, bunun devamını getirecek yaşam kalitesine statü yüksekliğine işaret eder. 

Rüyada porselen yemek takımlarına yemek konularak ikramlarda bulunulması, yapılacak bir anlaşmanın kalıcı olacağına, aynı statükoda mevkide olan insanların birbirine olacak desteklerine işaret eder.


Rüyada porselen yemek takımı satın almak, maddi verimliliğinin olacağına yorumlanır. Maddiyatın artması ile yapılacak birikimlerle garantili sağlam para işlerinin olacağını belirtir. 

Rüyada porselen yemek takımı hediye edilmesi, günlük yaşantısında içsel sükuneti korumayı işaret eder. Lüks bir yaşamı belirtir. 

Rüyada porselen yemek kırılması, zenginleşmeyi, ince zar gibi bir estetik porselen yemek takımlarından satın almak, bugüne kadar yaşamadığınız güzellikte günlerinizin olacağına işaret eder.

Rüyada porselenden yemek takımından parça kırılması, üzerinizde olacak nazara sizi çekemeyenlerin kötü enerjilerine maruz kalacağınıza işaret eder. Başınızdan gidecek bir belayı belirtir.

Sonraki Konu - Rüyada Labirent
Previous
Next Post »