Rüyada Neşter Görmek

Rüyada neşter görmek, uzun zaman kenarda kalmış bir işin son noktayı konularak bitirilmesine işaret eder. Rüyada neşter, pürüzlü, sıkıntı veren çıban başı gibi olan bir durumun sona ermesi olarak yorumlanır.

Rüyada neşter kullanmak, dost olarak görünen kötü kalpli kuyunuzu kazmak isteyen kişilere hadlerini bildireceğinize işaret eder. Bir gerilimli olayı kesip atacağınıza yorumlanır. 

Rüyada bir yarayı iltihabını neşter ile kesip atmak, sorunlu kişileri çevrenizden uzaklaştıracağını gösterir. Rüyada  yarayı neşter ile keserek pis kanının iltihabın akmasını sağlamak, son sözün sizde olacağı bir önemli konuda duruma el koyup ortamı sakinleştireceğinizi belirtir. 

Rüyada ameliyat yapmak için neşter kullanmak, çıkarcı yağmacı kişilikte olan insanların zorluklar çıkartarak kendilerine yarar sağlamaya çalışacakları durumlara son vermeyi ifade eder.

Rüyada neşter kullandığını görmek, içinden çıkılması zor bir duruma akıl yolu ile çözümlemeyi belirtir.

Rüyada neşterle vücudundan bir yeri kesmek, psikolojik sorunların olacağına vurgu yapılır. Tanıdığınız bir kişinin sağlık sorunlarından dolayı ameliyat geçirme durumunun olabileceğini ifade eder. 

Rüyada neşterle bir insan kesmek, çevrenizdeki sorunlu menfaatçi kişileri kendinizden uzaklaştıracağınıza yorumlanır.

Sonraki Konu - Rüyada Birini Boğmak veya Boğazlamak
Previous
Next Post »