Rüyada Mavi Elbise Giymek

Rüyada Mavi Elbise Giymek
Rüyada Mavi Elbise Giymek
Rüyada mavi elbise giymek, vereceğiniz kararlarda aklınızı kullanarak karar vermeyi işaret eder. Mavi elbise giymek, olaylara kişileri her ne kadar tanısanız da bunlar akraba kan bağı olan kişiler de olabilir, bakmaktan ziyade karşınızdaki kişileri akıl süzgecinden geçirerek onlar hakkında karar vereceğiniz bir durumun içinde olacağınızı ifade eder. 

Rüyada mavi elbise giydiğini görmek, ümit ettiği bir durumun gerçekleşeceğine yorumlanır. İş veya duygusal ilişkiler bakımından güzel anların yaşanacağını belirtir. 

Rüyada mavi elbise giyen birini görmek, aklın, zihnin berraklığına, bilinçaltının mantık yönünden çalışmasını kimsenin etkisinde kalmadan karar verebilmeyi belirtir. Birinin mavi elbise giydiğini görmek, olaylara herkesten farklı bir noktadan bakabilmeyi ifade eder.

Rüyada mavi elbise giyen kadın görmek, dingin düşüncelerin olacağına yorumlanır. kimsenin size başka şeyleri empoze etmesine izin vermeyeceğinizi belirtir.

Rüyada koyu mavi elbise giymek, çok hayal kurmamayı, tekilden başlayarak bütüne bakabilme irdeleme yeteneğinizin gelişeceğine de işaret eder.

Rüyada açık mavi elbise giymek, saf düşünceye ilhama art niyetsiz çıkar amaçsız dostlukları da işaret eder.

Rüyada turkuaz mavisi elbise giymek, seçim yapmakta kararsız kalmayı belirtir. Kararsızlıktan dolayı  doğacak fırsatları kaçırma riskini gösterir. 

Rüyada koyu mavi elbise giyen birini görmek,  duygularda kesinliği, berrak gözlem yeteneğini ifade eder. 

Rüyada ne açık ne koyu olmamak şartı ile mavi elbise görmek, yeni tanışmalara beraberliklere de işaret eder. 

Elbise Rüyaları

Previous
Next Post »