Rüyada Madalya Görmek

Rüyada Madalya Görmek
Rüyada Madalya Görmek
Rüyada madalya görmek, yapılacak başarıların kazanımlarla karşılığını görmeye işaret eder. Rüyada madalya, maddi anlamda işlerde ilerlemeler genişlemeler olacağını belirtir.

Rüyada altın madalya görmek, yakın zamanda çevreniz tarafından saygıyla karşılanacak bazı teşebbüslerde bulunacağınıza yorumlanır.

Rüyada madalya takıldığını görmek, toplumda sözü geçen güvenilir bir insan olacağınızı ifade eder.

Rüyada madalya ile ödüllendirmek, insanların sizden akıl aldıkları fikir danıştıkları kişi olarak betimler.

Rüyada gümüş madalya görmek, üst düzey yerlerde görev alacağınıza yorumlanır. Rüyada gümüş madalya kazandığını görmek, kendi altınızda çalışanlara karşı otoriter ama uzlaşmacı çok çalışanı değerlendiren adil hakkaniyetli bir kişi olarak tasvir eder. 

Rüyada madalya kazanmak, yetenekli insanlarla bir araya gelip başarılı işler yapacağınıza ve bundan dolayı başarılarınızı her yere taşıyarak adınızdan söz ettireceğinize yorumlanır.

Rüyada madalya takmak, başarı yükselme ün mevki sahibi olmayı ifade eder. Yapacağınız başarılarla ödüllendirilmeyi  belirtir.


Rüyada madalya takıldığını görmek, kimsenin bugüne kadar düşünmediği bir oluşumu yapmaya biçimlendirmeyi ifade eder.

Rüyada madalya almak, yapacağınız güzel projelere göre sizin olan planları başkalarının çalmaya çalışacaklarını işaret eder. Çevrenizde güvenilmeyen insanlara karşı dikkatli olmayı işaret eder. Rüyada madalya aldığını görmek, düşüncelerinde doğru karar veren kişiliklerle insanlardan gelecek yerinde olumlu tavsiyelerle işlerin daha başarılı olacağına işaret eder.


Sonraki Konu - Rüyada Maaş Almak
Previous
Next Post »