Rüyada Kurtarmak

Rüyada kurtarmak, maddi ve manevi gücünüzü işaret eder. Kurtarmak, başkaları için kendini düşünmeden ortaya atan insanı simgeler. Rüyada kurtarmak, hayati önemi olan bir konuda başkasına yapılacak yardımı belirtir.

Rüyada can kurtarmak, kendine güvenen sağlam dürüst işlere imza atarak adınızdan söz ettireceğinize işaret eder.

Rüyada hayat kurtarmak, çevrenizde saygıyla tanınacağına, insanlarına sizin varlığınızdan güç alacaklarına yorumlanır.

Rüyada birinin hayatı kurtarmak, insanların sıkıntılı zamanlarda başvuracakları güvenilir bir insan olduğunuzu simgeler. 

Rüyada denizden bebek kurtarmak, yararlı bir iş yapacağınızı ifade eder. Kendinizin elinizde olmayan sebeplerle başkaları tarafından size yapılmış kötülüklerle haksızlıklarla uğraşmaya işaret eder. Gücünüzü kanıtlamaya, toplum gözünde o kişinin ne kadar değersiz küçük olduğunu göstereceğinizi belirtir.


Rüyada kurtarmak görmek, kötü bir kişinin kendi kıskançlığı içinde kavrulup ızdırap çekeceğini ifade eder.

Rüyada parasızlık fakirlik çeken bir insanı kalkındırmak bulunduğu durumdan kurtarmak, mevki sahibi büyük bir iş yerinizin olacağına veya orada üst düzeyde çalışan bir yetkili olacağınıza insanlara istihdam sağlayacağınızı işaret eder. 

Rüyada çocuk kurtarmak, kazanımlarınızın fazla olmasına, zenginliğe, elinize geçecek paranın yardıma gerçekten muhtaç olan insanlara dağıtacağınıza yorumlanır. 

Rüyada intihar etmek üzere olan bir kişinin hayatını kurtarmak, iyilik bakımından fazlası ile karşılığını alacağınızı belirtir.

Rüyada suda denizde boğulmaktan birini kurtarmak, suya dalarak kendinizi tehlikeye atıp birini kurtardığınızı görmek, fedakar birini işaret eder.

Rüyada kötü bir durumdan birini kurtarmak,  her yardım isteyene yardım eli uzatmaya çalışırsanız bir gün siz yardıma muhtaç hale düşebileceğini gösterir.

Sonraki Konu - Rüyada Kadayıf
Previous
Next Post »