Rüyada Kurt Görmek

Rüyada kurt görmek, korkusuz olacağınıza yapacaklarınızın arkasında durarak kendi farklılığınızı çevrenize belli edeceğinize işaret eder. Rüyada kurtların saldırdığını görmek, sabır ve meşakkatle zor işleri bitirmeyi belirtir. 

Rüyada kurt beslemek, zamanla kendinizde oluşacak bir sabır ve güç dengesine adapte olarak daha ileri seviyelere götüreceğinize yorumlanır. Rüyada kurt saldırmak, makam olarak yükselmeye ifade eder. 

Rüyada kurt sürüsü görmek, saf ve sessiz bir kimsenin üzerine atılacak bir suçlamada sizin bu kişiyi savunacağınıza işaret eder. Kötü ve zalim kişilerden uzaklaştıracağınıza koruyacağınıza yorumlanır.

Rüyada küçük kurt görmek, sinsi gece gündüz hırsını kinini düşmanlığını unutmayan güçlü düşmana yorumlanır. Rüyada kurt öldürdüğünü görmek,  gerçek hayatta kendini saklayarak türlü yalanlarla olduğundan farklı görünen kişiyi temsil eder. Rüyada elma kurdu solucan görmek,  kendisinden başka kimsenin başarılı olmasını istemeyen kişiliği ifade eder. 

Rüyada bir kurt tarafından kovalanmak, gerçek duygularını belli eden düşmana, bir kurt tarafından ısırılmak ise kötü bir duruma düştüğünüzde bunu kendi iyiliğinize çevirecek fırsatın karşınıza çıkmasına yorumlanır.

Rüyada kurt postu görmek, çok güçlü göstermeye çalışan bir insanın aslında size muhtaçlığını belli edeceğini işaret eder. Rüyada kurdun uluduğunu görmek, kalabalık şeklinde bir yerlere gitmeyi işaret eder.


Sonraki Konu - Rüyada Dövme Yaptırmak
Previous
Next Post »