Rüyada Kumar Oynamak

Rüyada Rüzgar Estiğini Görmek
Rüyada Rüzgar Estiğini Görmek
Rüyada kumar oynamak, yapılacak bazı işlerde sonuçlarının kötü biteceği şeyler olacağına işaret eder. Kumar oynamak, kendinizi iş konularda strese kaptırmamanız gerektiğine vurgu yapılır. Kumar oynamak, kuşkuların olacağına, başlanılacak bir iş için iyi incelenip analiz yapılması gerekecek durumların olacağını vurgular.

Rüyada kumar oynadığını görmek, riskli bir durumu kendi lehinize çevireceğine yorumlanır.

Rüyada kumar oynayıp kazanmak, zar oyunları oynamak, zarlar atıldığı zaman çıkan sayılar bir mesaj içeriği anlamı taşıyabilir, bunların değerlendirilmesi gerektiğini belirtir, kağıt oyunlarından kumar oynamak, yapılacak bazı imza olaylarına karşı dikkatli olunması gerektiği vurgulanarak atılacak imzalara, yapılacak aile işlerinde önem gerektiren konuların gündemde olarak sizi daha da temkinli yapacağı hallere yorumlanır.

Rüyada kumar oynayıp kaybetmek,  Bazı emek harcanmadan gelecek paranın sonunun çok da iyi olmayacağı konusunda uyarı niteliği taşıyan bir rüyadır. Kumarda kaybetmek, duygusal hayatınızda inişlerin çıkışların olacağı, dengesizliklerin sonunun çok da iyi olmayacağına vurgu yapılır.

Rüyada kumarhane görmek, yeni bir aşk ilişkisini belirtir. Rulet gibi kumar oyunlarını oynamak, sizi aşan zorlayan konuların içinde kendinizi bulacağınıza, bunu devam ettirirseniz zor ama sonunun güçlü olacağını vurgular.

Sonraki Konu - Rüyada Talihsiz Olduğunu Görmek
Previous
Next Post »