Rüyada Korkak Birini Görmek

Rüyada korkak birini görmek, iyileşmesi zor olan bir akıl hastalığına tutulmuş kişiyi temsil eder. Ayrıca, takıntılı psikopat ama aynı derecede herkesten korkan insanı ifade eder. Rüyada korkak aciz birini görmek, cesaretinin olmayışı yüzünden hiçbir işte başarılı olamayan kendini olduğundan farklı gösteren kişiyi temsil eder. Ruhsal sağlığı yerinde olmayan kişilik bozukluğu olan insanı belirtir. 

Rüyada korkak bir kadın görmek, başkalarının getir götür işlerine bakan sinsi çıkar amaçlı işlerle uğraşan kişiyi temsil eder.

Rüyada her şeyden korkan birini görmek, yüzeysel hain farklı bir şekilde kendini gösteren ailesinden çevresinden dışlanmış tedavi olması gereken kişiyi belirtir. Böyle kişilerin kolaylıkla sizin düşmanınız olacağını, size zarar verici durumlara sebep olacaklarına ve bunu da kasıtlı olarak yapabileceklerini gösterir.

Rüyada korkak bir erkek görmek, başkalarının başarısını çekemeyen insana yorumlanır.

Rüyada aciz bir insan görmek, kendi yaptığı işler yüzünden yanlışlar yüzünden sizi yarı yolda bırakacak kişi görmek, kendi işinizde size destek verecek insanları ifade eder. Tersi yorumlamalarda korkak aciz kişi görmek, gözünü hiçbir şeyden sakınmayan kişiyi de temsil eder.

Sonraki Konu - Rüyada Neşter
Previous
Next Post »